Trochę o nas...

3M DRIVERS zostało założone w 2016 roku. Jesteśmy jednym z najdłużej współpracującym partnerem UBER, BOLT, FREE NOW w Trójmieście. Dzięki działaniu w jednym obszarze możemy dokładnie skupić się na wybranym przez nas rynku przewozu osób i zaoferować najlepsze warunki współpracy. Zaufało nam już dziesiątki kierowców z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy i wspólnie tworzymy zgrany zespół. Zawsze możesz liczyć na wsparcie ze strony osób koordynujących - problemy załatwiamy od ręki. Dzięki nam nie musisz zakładać działalności gospodarczej oraz przechodzić przez długi i kosztowny okres licencjonowania - dostarczymy Tobie wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania zleceń. Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego partnera naciśnij na przycisk aplikuj i już dzisiaj wyślij do nas zgłoszenie. 3M DRIVERS - POSTAW NA DOŚWIADCZENIE !

Współpracujemy z:

Praca w 3M Drivers

Dołącz do nas już dziś

Firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku przewozowym poszukuje kierowców do współpracy na terenie Trójmiasta. Praca polega na przewożeniu osób przy użyciu aplikacji Uber, Bolt oraz FreeNow. Każdy samochód jest wyposażony w taxometr, ubezpieczenie taxi i wypis z licencji, telefon komórkowy oraz kartę flotową na paliwo. Oferujemy pracę w systemie zmianowym z innymi kierowcami na samochodzie. Od kandydatów oczekujemy uczciwości, rzetelności i sumienności. Osoby starsze i studenci mile widziane. Nie czekaj i dołącz już dziś do kilkudziesięciu zadowolonych kierowców z kilkuletnim doświadczeniem.

Co potrzebne aby rozpocząć pracę jako kierowca taxi?

Skompletowanie wymaganych dokumentów. Badania lekarskie, psychotesty, zaświadczenie o niekaralności. Pokierujemy Ciebie gdzie i w atrakcyjnej cenie je wykonać. Wiek minimum 20 lat oraz prawo jazdy minimum rok.

Założenie kont na platformach Uber, Bolt, Free Now przy naszym wsparciu i instrukcji które Tobie przekażemy.

Po poprawnej weryfikacji która trwa od 1-2 dni roboczych oraz szkoleniu możesz zaczynać.

Oferujemy

Samochód służbowy z licencją taxi wyposażony w taksometr/kasę fiskalną, smartfon, kartę flotową na paliwo.

Wynagrodzenie prowizyjne od utargu. Wypłaty co tydzień.

Koszt paliwa i serwisu samochodu po naszej stronie. W razie awarii zapewniamy samochód zastępczy.

Umowę zlecenie.

Elastyczny grafik. Sam wybierasz w jakie dni chcesz pracować. Można traktować jako pracę stałą lub dorywczą.

Portal dla kierowców gdzie znajdziesz niezbędne informacje do sprawnej pracy oraz obsługi samochodu.

Całodobowe wsparcie telefoniczne w sytuacjach awaryjnych.